Best-Apple.cz

Best-Apple.cz - záruka kvality a spolehlivosti

Vaše nejčastější dotazy

Na tomto místě naleznete souhrn informací k Vašim častým dotazům.

 

 

Jak to, že jste tak levní? 

  • Vynecháváme zbytečné mezičlánky: Nevyužíváme lokální distributory - zboží nakupujeme přímo od výrobců a většinu z něj držíme ve vlastních skladech. Tím šetříme čas i peníze našich zákazníků.

 

Nabízené příslušenství je nové? 

  • Ano, není-li uvedeno jinak, veškeré námi nabízené příslušenství, doplňky a náhradní díly jsou zcela nové, s plnou zárukou 2 roky.

 

Mohu si zboží vyzvednout osobně? 

  • Klasický osobní odběr zatím bohužel neumožňujeme, kamennou pobočku budeme otevírat až v průběhu příštího roku. Objednáváte-li ovšem zboží nad 4000,- Kč, je možné dohodnout osobní závoz zboží po Brně a okolí s možností odzkoušení. Stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu. Ostatním zákazníkům nabízíme komfortní zaslání prostřednictvím ČP. Ceny poštovného jsou příjemně nízké (již od 67,- Kč!) - více informací najdete zde.

 

Zasielate aj na Slovensko? Môžem platiť v EUR?

Slovensko výhodně!

  • Áno, často a radi!:) Ceny v EUR zobrazíte kliknutím na ikonku požadovanej meny v hornej časti obrazovky. Na Slovensko zasielame aj dobierkou. Ceny poštovného sú opäť veľmi nízke (od 5 EUR!). Viac informácií nájdete tu.

 

 

Repase

  • Výrobky značky Apple mají pověst vysoce kvalitních, špičkově propracovaných zařízení - nicméně také poměrně nekompromisních cen. My Vám přinášíme možnost získat je za zlomek původních pořizovacích nákladů! Jak je uvedeno na hlavní stránce našeho webu,  kromě (nového) příslušenství a doplňků se zabýváme také prodejem repasovaných notebooků, počítačů a chytrých telefonů Apple. Většina tohoto zboží je střídmě použitá - ve 100% stavu a po kompletní revitalizaci, včetně pročištění a diagnostiky. Vždy klademe důraz na bezvadný stav zboží, které prodáváme. Disponujeme odborným i technologickým zázemím na vysoké úrovni, při renovaci využíváme patentované technologie Novus Scratch. Garantujeme Vám tu nejvyšší, v ČR dosud nevídanou kvalitu. Za super ceny.

DomůDomů

Košík  

(prázdný)